Kurumsal


SafAltın

SafAltın Kuyumculuk, sektöründe 42 yılı aşkın bilgi, birikim ve tecrübelerini kalite, güven ve müşteri memnuniyeti esasından taviz vermeksizin sürekli yenilenen ürün portföyü ile marka değerini koruyarak müşterilerine sunmaktadır.Altına hükmetme sanatı olarak tanımlanan kuyumculuk, maharet, bilgi, deneyim ve ufuk gerektirir. SafAltın Kuyumculuk, takıda yaratıcı çalışmanın, özgünlüğün ve yeniliğin simgesi olmuştur. Ülkemizde ve Dünya'da sıklıkla yapılan Altın Fuarlarını takip ederek sizleri en güncel ve yeni modellerle buluşturmayı amaçlar. Firmamız Müşteri Memnuniyetine çok büyük önem verir ve çalışmalarını bu doğrultuda sürdürür.Satış esnasında gösterilen ilgi ve alakanın satış sonrasında gösterilmesi gerektiğinin farkındadır.Bu bağlamda mağazamızdan alınan ürünlerin bakımı ve gerekirse tamiri firmamız tarafından ücretsiz karşılanır.

 

Safranbolu ve Karabük'te kuyumculuk, altın ve mücevher denildiğinde akla gelen ilk isim olan SafAltın Kuyumculuk; bayan, erkek ve çocuklara yönelik her yaşa ve zevke hitap edecek A'dan Z'ye geniş bir ürün çeşitlililiğini sizlere sunmayı kendine ilke edinmiştir.

SafAltın
 
SafAltın

İlk olarak Karabük'te kurulan ve perakende mağazası olarak faaliyete geçen; SafAltın Kuyumculuk, ikinci neslin büyük hedefleri doğrultusunda perakende satışı faaliyetlerini geliştirmek için Safranbolu'da da kuyumculuk faaliyetlerine devam etmiş ve halen hazırda 4 mağazasıyla hizmet vermektedir. Güvenilirliği daima önemseyen bir firma olmanın getirdiği huzur ,keyif ve vitrinlerinde sergilediği markalı ürün alternatifleri ile bugün Safranbolu ve Karabük'ün seçkin ailelerin tercih ettiği bir mağazalara sahip olmuştur. Bizleri tercih ederek alışverişlerinde SafAltın Kuyumculuk ayrıcalığını yaşayan müşterilerimizin memnuniyeti,en büyük motivasyonumuz ve en değerli mücevherimizdir. Amacımız bizlere duyduğunuz güveni her buluşmamızda yeniden hak etmektir...

Close
QR code for this page URL Share this product on WeChat